HOŞGELDİNİZ
  
  Anabatours; Dinsel , Doğa, Rafting, Doğu Anadolu, Feminist, Arkeolojik, Balayı ağırlıklı ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda Türkiye çapında turlar düzenleyerek hizmetinize sunar. Şu an sitemizde, solda gördüğünüz turlar düzenlenmektedir. Bu turlarla ilgili genel ve yeterli bilgi verilmiştir.
    Türkiye'de Türk Aileler yanında konaklayarak masraflarını kısmak ve Türk Kültürünü kısa zamanda öğrenmek isteyen kişilere uygun konaklama olanakları sunar. Ancak bu turlar şimdilik İstanbul ve Kapadokya ile sınırlıdır.
     Doğal yaşamı koruma, engelli insanlara yardım, açlıkla mücadele gibi yüce amaçlı ulusal ve uluslararası kişi ve kurumlarla ilişki kurmaktan ve onlarla aynı ortamı paylaşmaktan şeref duyarız. Ulusal ve uluslararası kardeş okul projelerini organize ederiz.
    Ancak turların zamanlama, mesafelendirme ve yol manzara bilgileri sitemizde mevcut değildir. Özel arşivimizde saklanmaktadır. Bu bilgiler köy ve,  2 km'lik ayrıntılarına varıncaya kadar üzerinde çalışılmış ve işlenmiştir. İsteyen kişi ve kuruluşların bizimle belirlenen koşullarda bağlantı kurmaları gerekmektedir. Bu durumda kendi kendinize tur program yapacak bilgilere sahip olabilirsiniz.
    
Münferit ve grupların her türlü tur beklentisini tüm ayrıntıları ile organize ederiz. Sitemizde yerel ve ülkesel kokartlı, deneyimli rehberlerimiz birçok lisanda hizmet vermektedir.Bunun yanısıra; bağlantı kurduğumuz ören yerleri ve müze uzmanları tatmin edici açıklamalar yapmaktadır.
     Sitemiz belli süreçlerde güncelleştirilerek yenilenecektir. Anabatours
; GÖRMEDİĞİNİZ ÇOK YER VAR sözünden yola çıkarak güzel Türkiye'mizin tanıtımını amatör ruhla, profesyonel çalışma azmiyle yapmaktadır.